Redaksjonskomite

Sámi dieđalaš áigečála – redaksjonskomite

Redaksjonskomiteen til Sámi dieđalaš áigečála består av følgende medlemmer:

Solveig Joks, Samisk høgskole,
hovedredaktør
E-post: solveig.joks@samiskhs.no

Berit Anne Bals Baal, universitetslektor, UiT Norges arktiske universitet.
E-post: berit.a.baal@uit.no

Lill Tove Fredriksen, førsteamanuensis, UiT Norges arktiske universitet.
E-poasta: lill.tove.fredriksen@uit.no

Mikkel Nils Sara, førsteamanuensis, Samisk høgskole.
E-poasta: Mikkel-Nils.Sara@samiskhs.no

Ylva Jannok Nutti, førsteamanuensis, Samisk høgskole.
E-post: ylva.jannok.nutti@samiskhs.no

Redaksjonssekretær

Berit Merete Nystad Eskonsipo, UiT Norges arktiske universitet,
redaksjonssekretær
E-post: berit.nystad.eskonsipo@uit.no

Teknisk medarbeider

Bjørn Hatteng, UiT Norges arktiske universitet,
teknisk medarbeider
E-post: bjorn.hatteng@uit.no