Deltakere Bergen

Deltagerliste E3DN samling #2                                               Åpne som PDF

Bergen, UiB     28 – 29 juni 2012

# Etternavn Fornavn e-post Institutt
1 Bjorland Lindis Merete lindismerete@gmail.com UiB
2 Brekke Asgeir asgeir.brekke@uit.no UiT
3 Espy Patrick J patrick.espy@ntnu.no NTNU
4 Gustavson Bjørn  bjorn@irf.se EISCAT HQ
5 Hoppe Ulf u.p.hoppe@fys.uio.no UiO
6 Johnsen Magnar magnar.g.johnsen@uit.no UiT/TGO
7 La Hoz Cesar cesar.la.hoz@uit.no UiT
8 Lunde June june.lunde@uit.no UiT
9 Løvhaug Unni Pia unni.pia.lovhaug@uit.no UiT
10 Mann Ingrid ingrid.mann@eiscat.se EISCAT HQ
11 Oksavik Kjellmar kjellmar.oksavik@ift.uib.no UiB
12 Olavsson Kjartan kjartan.olafsson@ift.uib.no UiB
13 Osland Per per.osland@ift.uib.no UiB
14 Østgaard Nikolai nikolai.ostgaard@ift.uib.no UiB
         
         
Sist oppdatert: 2012-07-07    

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *