Deltagere Geilo

    Deltagerliste  E3DN samling              Åpne som PDF  
           
    Geilo, Dr. Holms    
           
    11 – 12 September    
           
  # Etternavn Fornavn e-post Institutt
  1 Hoppe Ulf u.p.hoppe@fys.uio.no UiO
  2 Belyey Vasyl vasyl.belyey@uit.no UiT
  3 La Hoz Cesar cesar.la.hoz@uit.no UiT
  4 Lunde June june.lunde@uit.no UiT
  5 Løvhaug Unni Pia unni.pia.lovhaug@uit.no UiT
  6 Mann Ingrid ingrid.mann@eiscat.se EISCAT HQ
  7 Oksavik Kjellmar kjellmar.oksavik@ift.uib.no UiB
  8 Pinedo Nava Henry Oswaldo  henry.pinedo@uit.no UiT
  9 Thrane Eivind eivind@rocketrange.no ARS
           
  * Frafall: Asgeir Brekke og Magnar Gullikstad  
           
           
  Sist oppdatert: 2012-09-12    

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *