Deltagere Sommarøy

  Deltagerliste  E3DN samling #4           Åpne som PDF    
           
  Sommarøy, Tromsø      
           
  30 september – 2 oktober    
           
# Etternavn Fornavn e-post Institutt  
1 Belyey Vasyl vasyl.belyey@uit.no UiT  
2 Brekke Asgeir asgeir.brekke@uit.no UiT  
3 Guneriussen Tore tore.guneriussen@uit.no UiT  
4 Gustavsson Björn bjorn.gustavsson@eiscat.se EISCAT HQ  
5 Johnsen Magnar magnar.g.johnsen@uit.no UiT  
6 La Hoz Cesar cesar.la.hoz@uit.no UiT  
7 Lunde June june.lunde@uit.no UiT  
8 Mann Ingrid ingrid.mann@eiscat.se EISCAT HQ  
9 Oksavik Kjellmar kjellmar.oksavik@ift.uib.no UiB  
10 Pinedo Nava Henry Oswaldo  henry.pinedo@uit.no UiT  
11 Rietveld  Mike mike@eiscat.uit.no UiT  
12 Thrane Eivind eivind@rocketrange.no ARS  
           
* Frafall: Unni Pia Løvhaug      
           
           
Sist oppdatert: 2012-10-03      

 

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *