Deltakere Trondheim

Deltagerliste E3DN samling #1                                            Åpne som PDF

NTNU 29 februar – 1 mars 2012 

(HR: Hovedrepresentant for deltagende nasjonale institusjon/bedrift)

#

Etternavn Fornavn e-post Institutt HR
1 Baddeley Lisa Lisa.Baddeley@unis.no UNIS  
2 Belyey Vasyl vasyl.belyey@uit.no UiT  
3 Brekke Asgeir asgeir.brekke@uit.no UiT  
4 Brekke Pål paal.brekke@spacecentre.no NRS

*

5 Espy Patrick J patrick.espy@ntnu.no NTNU

*

6 Hansen Truls truls.hansen@uit.no UiT/TGO

*

7 Hibbins Rob robert.hibbins@ntnu.no NTNU  
8 Hoppe Ulf u.p.hoppe@fys.uio.no UiO

*

9 Jacobsen Bjørn bja@forskningsradet.no NFR

*

10 Johnsen Magnar magnar.g.johnsen@uit.no UiT/TGO  
11 La Hoz Cesar cesar.la.hoz@uit.no UiT  
12 Lorentzen Dag dag.lorentzen@unis.no UNIS

*

13 Lunde June june.lunde@uit.no UiT  
14 Løvhaug Unni Pia unni.pia.lovhaug@uit.no UiT

*

15 Mann Ingrid ingrid.mann@eiscat.se EISCAT HQ

*

16 Oksavik Kjellmar kjellmar.oksavik@ift.uib.no UiB

*

17 Pinedo Nava Henry Oswaldo henry.pinedo@uit.no UiT  
18 Rietveld Mike mike@eiscat.uit.no UiT  
19 Thrane Eivind eivind@rocketrange.no ARS

*

20 Vickers Hannah hannah.vickers@uit.no UiT  

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *