Konsortiedeltakere

Konsortiedeltagere  EISCAT-3D Nasjonalt (E3DN)                        Åpne som PDF
         
# Institutt Etternavn Fornavn e-post
1 UiT Belyey Vasyl vasyl.belyey@uit.no
2 UiT Brekke Asgeir asgeir.brekke@uit.no
3 UiT Fredriksen Åshild ashild.fredriksen@uit.no
4 UiT Guneriussen Tore tore.guneriussen@uit.no
5 UiT Hall Chris chris.hall@uit.no
6 UiT Hansen Truls truls.hansen@uit.no
7 UiT Hanssen Alfred alfred.hanssen@uit.no
8 UiT Havnes Ove ove.havnes@uit.no
9 UiT Johnsen Magnar magnar.g.johnsen@uit.no
10 UiT La Hoz Cesar cesar.la.hoz@uit.no
11 UiT Lunde June june.lunde@uit.no
12 UiT Løvhaug Unni Pia unni.pia.lovhaug@uit.no
13 UiT Pinedo N. Henry O.  henry.pinedo@uit.no
14 UIT Rietveld  Mike mike@eiscat.uit.no
15 UiT Vickers Hannah hannah.vickers@uit.no
         
16 NORUT Tom Grydeland tom.grydeland@norut.no
         
17 UNIS Baddeley Lisa lisa.baddeley@unis.no
18 UNIS Dyrland Margit margit.dyrland@unis.no
19 UNIS Lorentzen Dag dag.lorentzen@unis.no
20 UNIS Sigernes Fred fred.sigernes@unis.no
         
21 NTNU Espy Patrick J patrick.espy@ntnu.no
22 NTNU Hibbins Robert robert.hibbins@ntnu.no
         
23 ARS Enoksen Odd Roger ore@rocketrange.no
24 ARS Gausa Michael michael@rocketrange.no
25 ARS Thrane Eivind eivind@rocketrange.no
         
26 UiO Hoppe Ulf u.p.hoppe@fys.uio.no
27 UiO Moen Jøran j.i.moen@fys.uio.no
         
28 UiB Gjerloev Jesper jesper.gjerloev@ift.uib.no
29 UiB Oksavik Kjellmar kjellmar.oksavik@ift.uib.no
30 UiB Østgaard Nikolai nikolai.ostgaard@ift.uib.no
         
31 NRS Andersen Bo bo.andersen@spacecentre.no
32 NRS Brekke Pål paal.brekke@spacecentre.no
33 NRS Wahl Terje terje.wahl@spacecentre.no
         
34 NFR Jacobsen Bjørn bja@forskningsradet.no
         
35 EISCAT HQ Mann Ingrid ingrid.mann@eiscat.se
36 EISCAT HQ Turunen Esa esa.turunen@eiscat.se

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *