Om UiT BIL

msm2011

UiT BIL sine deltagere ved Midnight sun marathon 2011

UiT BIL er universitetets bedriftsidrettslag. Lagets formål er å fremme idrett og trivsel i sunne former for alle som er ansatt ved UiT.

For tiden har vi følgende aktiviteter:
  • Bowling
  • Cricket:
  • Fotball
  • Friidrett
  • Sjakk
  • Ski
  • Sykkel
  • Turgruppe
  • Volleyball

Medlemmer kan søke støtte til hele eller deler av kontingenten ved deltakelse i idrettsaktiviteter som eksempelvis løp, skirenn, sykkelritt og turmarsjer.

Savner du en gruppe/aktivitet gjennom UiT BIL?

Hvis du ønsker å starte opp med en aktivitet vi ikke allerede har i UiT BIL, har du muligheten til å starte opp en gruppe hos oss.
Ta kontakt med styret for mer informasjon.

Du kan melde deg inn som medlem i UiT BIL her

Aktiviteter
<< mar 2021 >>
mtotfls
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Styret i UiT-BIL 2016
Valgte medlemmer/arbeidsutvalg:

Leder:
Grete Sagerup tlf 776 23280 grete.sagerup@uit.no

Nestleder:
Nils Chr. Fareth tlf 776 46430 nils.fareth@uit.no

Sekretær:
Ulf L. Christensen tlf 776 44141 ulf.l.christensen@uit.no

Kasserer:
Hans-Jørgen O. Christiansen tlf 776 45327 hans-jorgen.o.christiansen@uit.no
Gruppeledere
Bowling:
Ulf L. Christensen tlf 776 44141 ulf.l.christensen@uit.no

Cricket:
Balpreet Ahluwalia tlf 776 45185 balpreet.singh.ahluwalia@uit.no

Fotball herrer:
Kai Arne Nyborg tlf 776 44909 kai.arne.nyborg@uit.no

Fotball damer:
Trine Holm Larsen tlf 776 23259 trine.h.larsen@uit.no

Friidrett:
Mona Magnussen tlf 776 44149 mona.magnussen@uit.no

Sjakk:
Vidar Stensen tlf 776 23237 Vidar.stensen@uit.no

Ski:
Hans-Jørgen O. Christiansen tlf 776 45327 hans-jorgen.o.christiansen@uit.no

Sykkel:
Steinar Trædal-Henden tlf 776 44105 steinar.tradal-henden@uit.no

Turgruppa:
Nils Chr. Fareth tlf 776 46430 nils.fareth@uit.no

Volleyball:
Thorgeir Berre tlf 776 45085 thorgeir.berre@uit.no

Revisorer
Revisor 1:
Marit O. Helgesen tlf 776 49259 marit.o.helgesen@uit.no

Revisor 2:
Ingunn Jenssen tlf 776 44935 ingunn.jenssen@uit.no
Valgkomité
Leder:
Rune Nilsen tlf 776 46229 rune.nilsen@uit.no
Medlem:
Medlem: