Innmelding UiT BIL

UiT-BIL er universitetets bedriftsidrettslag. Lagets formål er å fremme idrett og trivsel i sunne former for alle som er ansatt ved Universitetet i Tromsø.

Bedriftsidrettslaget har for tida organisert tilbud i fotball, volleyball, bowling og cricket.

Medlemmer kan også få støtte til hele eller deler av kontingenten ved deltakelse i idrettsaktiviteter som løp, skirenn, sykkelritt og turmarsjer.

Medlemskontingenten i UiT-BIL er for 2016 kr 400.

Meld deg inn ved å fylle ut skjemaet under. (NB: Turgruppe er under etablering og derfor ikke et valg av gruppe under)

Ved å melde deg inn, forplikter du deg til/godtar du følgende:

  • Medlemskapet er ikke gyldig før du har betalt kontingent kr 400 for 2016 til konto 47502018333, UiT-BIL, c/o Hans-Jørgen O. Christiansen, Økonomiavd., Universitetet, 9037 Tromsø
  • Merk innbetalingen med fornavn, etternavn, kontingent <år>, <gruppetilhørighet>
  • Kontingent fra og med neste år kan trekkes i lønn i februar hvert år
  • Medlemskapet gjelder til du sier det opp
Fornavn: *
Etternavn: *
Arbeidsadresse: *
Kontortelefon:
Mobiltelefon: *
E-postadresse: *
Ønsket gruppetilhørighet:
(Velg minst en idrett)
Tilhører campus:
Jeg godtar betingelsene: *

 

Aktiviteter
<< sep 2021 >>
mtotfls
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
Styret i UiT-BIL 2016
Valgte medlemmer/arbeidsutvalg:

Leder:
Grete Sagerup tlf 776 23280 grete.sagerup@uit.no

Nestleder:
Nils Chr. Fareth tlf 776 46430 nils.fareth@uit.no

Sekretær:
Ulf L. Christensen tlf 776 44141 ulf.l.christensen@uit.no

Kasserer:
Hans-Jørgen O. Christiansen tlf 776 45327 hans-jorgen.o.christiansen@uit.no
Gruppeledere
Bowling:
Ulf L. Christensen tlf 776 44141 ulf.l.christensen@uit.no

Cricket:
Balpreet Ahluwalia tlf 776 45185 balpreet.singh.ahluwalia@uit.no

Fotball herrer:
Kai Arne Nyborg tlf 776 44909 kai.arne.nyborg@uit.no

Fotball damer:
Trine Holm Larsen tlf 776 23259 trine.h.larsen@uit.no

Friidrett:
Mona Magnussen tlf 776 44149 mona.magnussen@uit.no

Sjakk:
Vidar Stensen tlf 776 23237 Vidar.stensen@uit.no

Ski:
Hans-Jørgen O. Christiansen tlf 776 45327 hans-jorgen.o.christiansen@uit.no

Sykkel:
Steinar Trædal-Henden tlf 776 44105 steinar.tradal-henden@uit.no

Turgruppa:
Nils Chr. Fareth tlf 776 46430 nils.fareth@uit.no

Volleyball:
Thorgeir Berre tlf 776 45085 thorgeir.berre@uit.no

Revisorer
Revisor 1:
Marit O. Helgesen tlf 776 49259 marit.o.helgesen@uit.no

Revisor 2:
Ingunn Jenssen tlf 776 44935 ingunn.jenssen@uit.no
Valgkomité
Leder:
Rune Nilsen tlf 776 46229 rune.nilsen@uit.no
Medlem:
Medlem: