Styret

UIT-BIL-styret-2015-2016

UiT BIL styret 2015-2016
Fra venstre: Gunhild Paulsdatter Guttvik, Kjetil Pettersen, Ulf L. Christensen, Hans-Jørgen O. Christiansen, Mona Magnussen, Jan Vidar Arnesen, Trine Holm Larsen, Thorgeir Berre, Steinar Trædal-Henden.

Etter årsmøte i 2016 består styret i UiT BIL for 2016-2017 av følgende representanter:

Valgte medlemmer/arbeidsutvalg:
Leder: Grete Sagerup tlf 776 23280 grete.sagerup@uit.no
Nestleder: Nils Chr. Fareth tlf 776 46430 nils.fareth@uit.no
Sekretær: Ulf L. Christensen tlf 776 44141 ulf.l.christensen@uit.no
Kasserer: Hans-Jørgen O. Christiansen tlf 776 45327
Gruppeledere (disse er også medlemmer i styret):
Bowling: Ulf L. Christensen tlf 776 44141 ulf.l.christensen@uit.no
Fotball herrer: Kai Arne Nyborg (leder)
Kjell H. Halvorsen (nestleder)
Jan Vidar Arnesen (styremedlem)
tlf 776 44909
tlf 776 46168
tlf 776 45220
kai.arne.nyborg@uit.no
kjell.h.halvorsen@uit.no
jan.vidar.arnesen@uit.no
Fotball damer: Trine Holm Larsen tlf 776 23259 trine.h.larsen@uit.no
Friidrett: Mona Magnussen tlf 776 44149 mona.magnussen@uit.no
Sjakk: Vidar Stensen tlf 776 23237 Vidar.stensen@uit.no
Ski: Hans-Jørgen O. Christiansen tlf 776 45327 hans-jorgen.o.christiansen@uit.no
Sykkel: Steinar Trædal-Henden tlf 776 44105 steinar.tradal-henden@uit.no
Turgruppa: Nils Chr. Fareth tlf 776 46430 nils.fareth@uit.no
Volleyball: Thorgeir Berre tlf 776 45085 thorgeir.berre@uit.no
Cricket: Balpreet Ahluwalia tlf 776 45185 balpreet.singh.ahluwalia@uit.no
Revisorer:
Revisor 1: Marit O. Helgesen tlf 776 49259 marit.o.helgesen@uit.no
Revisor 2: Ingunn Jenssen tlf 776 44935 ingunn.jenssen@uit.no
Valgkomité:
Leder: Rune Nilsen tlf 776 46229 rune.nilsen@uit.no
Medlem:
Medlem: