Programkomiteen

Oversikt over programkomiteen for den interne utdanningskonferansen ved

Det helsevitenskapelige fakultet 3. april 2014

 

Institutt Navn Kontaktinfo
HelPed Anita Iversen 77620714/anita.iversen@uit.no
IFA Janne Mjelle 77645347/janne.e.mjelle@uit.no
IHO Marta Grongstad 77660519/marta.grongstad@uit.no
IKM Kari Jenssen Lægreid 77644602/kari.j.lagreid@uit.no
IKO Randi Gilje 77660620/randi.gilje@uit.no
IMB Gunbjørg Svineng 77646757/gunbjorg.svineng@uit.no
IPS Eva Therese Næss 77649231/eva.t.nass@uit.no
ISM May-Lill Johansen 77646937/may-lill.johansen@uit.no
RKBU Hanne Berg Lorentsen 77645853/hanne.lorentsen@uit.no
RESULT Vibeke Flytkjær 77646209/vibeke.flytkjar@uit.no
Seksjon for utdanningstjenester Kristine V. Johansen

Tove-Beate Engum

77623187/kristine.v.johansen@uit.no

77620958/tove-beate.engum@uit.no

Studenter Elisabeth Bjerke, årsstudiet i psykologi

Sandra Martinsen, profesjonsstudiet i medisin

elisabethbjerke@hotmail.com

sandramartinsen@hotmail.com

 

Kommentarer er stengt.