Redaksjonskomite

Sámi dieđalaš áigečála – redaksjonskomite

Redaksjonskomiteen til Sámi dieđalaš áigečála består av følgende medlemmer:

Solveig Joks, Samisk høgskole,
hovedredaktør
E-post: solveig.joks@samiskhs.no

Berit Anne Bals Baal, Samisk høgskole.
E-post: berit-anne-bals.baal@samiskhs.no

Kristina Labba, postdoktor, UiT Norges arktiske universitet.
E-post: kristina.labba@uit.no

Lill Tove Fredriksen, førsteamanuensis, UiT Norges arktiske universitet.
E-poasta: lill.tove.fredriksen@uit.no

Mikkel Nils Sara, førsteamanuensis, Samisk høgskole.
E-poasta: Mikkel-Nils.Sara@samiskhs.no

Redaksjonssekretær

Arnstein Johnskareng, UiT Norges arktiske universitet,
redaksjonssekretær
E-post: arnstein.johnskareng@uit.no